Persian (IR)

ورود / ثبت نام

ثبت نام: جهت ثبت نام در وب سایت به صفحه ثبت نام مراجعه نمایید. کافیست فرم بسیار ساده ثبت نام را تکمیل و ثبت نمایید.

 

تایم لاین: در این بخش یعنی منوی تایم لاین برنامه ها و رویداد های پیش رو را به ترتیب تاریخ برگزاری مشاهده می نمایید. کلیه ایونت های که قبلا در MFest پشتیبانی شده نیز از منوی رویداد های گذشته قابل مشاهده می باشد. همچنین منوی تقویم نیز می تواند به شما در جستجوی رویدادها کمک کند.

 

ثبت سفارش: جهت خرید بلیط و ثبت سفارش های خود ابتدا باید با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شوید. پس از انتخاب رویداد مورد نظر خود و مطالعه شرایط و اطلاعات آن در پایین صفحه مربوطه تعدا بلیط درخواستی را تعیین کنید و بر روی گزینه " سفارش دهید " کلیک نمایید.

 

در مرحله بعد اطلاعات شما به عنوان خریدار شامل نام، آدرس ایمیل، تلفن، معرف شما و ... باید تکمیل شود. همچنین نام هر شخص که بلیط برای ایشان تهیه می کنید به عنوان نام شرکت کننده ها در قسمت مربوطه باید درج شود. 

در نهایت بر روی " تاییدیه رزرو " کلیک نمایید و به مرحله بعد بروید و بر روی " پرداخت صورتحساب " کلیک نمایید.

 

انتخاب روش پرداخت: شما به 3 روش می توانید پرداخت صورتحساب خود را انجام دهید.

  • پرداخت از کیف پول: اگر قبلا کیف پول را خود را در وب سایت ما شارژ نموده اید می توانید از موجودی آن استفاده نمایید. شارژ کیف پول شما از منوی ناحیه کاربری در دسترس می باشد.

 

  • پرداخت غیر آنلاین: با انتخاب این گزینه اطلاعات حساب بانکی ما به شما نمایش داده می شود. از روش های کارت به کارت و حواله اینترنتی و ... می توانید استفاده نمایید. همچنین بایستی اطلاعات پرداخت را در فرم مربوطه که به شما نمایش داده می شود برای ما ارسال نمایید و یا از طریق تلفن به بخش پشتیبانی سایت اطلاع دهید.

 

  • پرداخت آنلاین: با انتخاب این گزینه به درگاه بانک سامان متصل می شوید و می توانید با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت صورتحساب خود اقدام نمایید. برای انجام پرداخت آنلاین باید حتما رمز دوم مربوط به خرید اینترنتی برای کارت خود فعال کرده باشید.

 پس از انجام پرداخت و تایید آن توسط شبکه بانکی و پشتیبانی وب سایت برای شما ایمیل های تایید ارسال می شود. 

 

بلیط های خریداری شده ظرف مدت کمتر از 24 ساعت از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا سایر روش های ارتباطی که با شما هماهنگ خواهد شد برای شما ارسال می گردد.

 

نمونه بلیط: 

قسمت های بارکد و QR-Code روی بلیط های رویدادهای مختلف از نظر ظاهری متفاوت می باشند.

توجه: در حفظ اطلاعات مندرج روی این بلیط ها کوشا باشید چون کل اطلاعات تیکت در qr-code خلاصه شده است و اگر به دست دیگران بیافتد امکان سوء استفاده خواهند داشت.