Persian (IR)

ورود / ثبت نام

 

پس از موفقیت در برگزاری تورهای داخلی و adventure  خارجی  توسط  گروه متخصص و آکادمیک در زمینه گردشگری و تجربه شرکت با گروههای کوچکتر در فستیوال ها و رویداد های بین المللی بر آن شدیم تا گامی بزرگ جهت تسهیل در حضور تعداد بیشتری از شما دوستان در این رویدادها برداریم  و در ضمن دریافت کارمزد و ارائه نرخهای غیر رسمی فروش تیکت این رویدادها را حذف نمائیم  و با بررسی همه جانبه رویدادهایی که طیف بیشتری از شما قادر به حضور در آن میباشید بهترین گزینه ها را انتخاب و پس از انعقاد قراردادهای رسمی با برگزارکنندگان آن ،  شرایط بهتری را جهت حضور شما در این رویدادها فراهم نمائیم .

در این مدت کوتاه توانستیم  با اعتماد و حمایت شما به  اهداف بزرگی دست یابیم  و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و قیمت ها  با حداکثر کیفیت می دانیم تا پاسخگوی اعتماد شما باشیم. 

تیم Mfest  امیدوار است لحظات خوشی برایتان در این رویدادها رقم  خورده و تمام تلاش خود را برای حضور خاطره انگیز شما خواهد نمود .

 بدین منظور قبل ازبرگزاری رویدادها می توانید راهنمایی لازم را دریافت نموده در طول برگزاری نیز با تیم پشتیبانی حرفه ای در کنار شما خواهیم بود.